MASÁŽE

Masáž v příjemném prostředí.
Vlastní výběr masáže po konzultaci s masérem.
Cena za 60min. 800kč
Rezervace na čísle 725085576
 

MASÉŘI

IVANA SOUKUPOVÁ

Ahoj, jmenuju se Ivana a mými zájmy jsou psychologie, léčitelství, fitness, jóga a obecně zdravý životní styl. Skrz relaxační masáže vám můžu dát zaslouženou hodinu uvolnění napětí a celkovou regeneraci. Důraz kladu na pocit hluboké relaxace i při masáži problémových partií, kdy se klient může kompletně otevřít. Kurzy: sportovní a rekondiční masáže, Reiky I., detoxikační medová masáž. Pro objednání pište nebo volejte na tel. 725085576. Těším se na vaši návštěvu.

 

Celý článek

Jan Kottas

 
Ahoj jmenuju se Honza a masážím se věnuji od roku 2011. Přivedla mě k nim má poúrazová zkušenost, kdy mi můj masér dal dohromady rameno po skoro třech mesících neúspěšného návštěvování rehabilitací. Proto místo pouhé relaxace, jdu spíše cestou manuální terapie se zaměřením na komplexní péči. Vnímám totiž člověka jako celek složený z jednotlivých částí, které ale pracují ve vzájemných vztazích.
Techniky, které používám jsou Myofasciální Integrace, Dornova metoda, Baňkování, odstraňování Trigger points, Viscerální manipulace a samozřejmě základní Klasická masáž. Průběh masáže je intuitivní ale s ohledem na klientovy potřeby. 
Pokuď vám příjde má práce blízká, nebojte se mě kontaktovat na čísle 725085576.
Více informací o mě najdete na www.jenikovonebe.cz
Těším se na váší návštěvu.
 
Celý článek

Tomáš Marek

Ahoj, jmenuji se Tomáš, je mi 22 let. Pocházím z Azerbajdžánu a můj koníček jsou jazyky. Mluvím plynule Česky, Anglicky, Rusky, Německy, Azerbajdžansky, Turecky. V dětství jsem díky rychlejšímu růstu měl problémi se zády. V Azerbajdžánu jsem se naučil různé terapie a masáže. Hodně mě to zaujalo a hlavně pomohlo tak jsem si udělal kurz. Proto tedy nabízím převážně Azerské relaxační masáže. Budu se na Vás těšit a jestli máte zájem o doučování cizích jazyků podívejte se na https://www.osobnifyziotrener.cz/news/nabidka-individualniho-doucovani-cizich-jazyku/

Pro objednání volejte nebo piště na tel. 776287399

Celý článek

Vasyl Mytrovka

Jmenuji se Vasyl je mi 20 let. Účastním se vrcholových sportovních soutěží ve street workoutu. Jako sportovec si uvědomuji důležitost masáží pro celkovou regeneraci organismu, správné fungování lymfatického systému a celkovou pohodu. Nabízím sportovní regenerační masáže celého těla. Své masážní dovednosti jsem se naučil od mentora Dexter Academy. Budu se na Vás těšit! .-)

Pro objednání volejte nebo pište na tel. 725085576

Celý článek

Kontaktujte mě

ANATOMIC FITNESS

Náměstí Hrdinů 886/15
Praha 4
725085576 novotny@osobnifyziotrener.cz
Vytvořeno službou Webnode